Fanoušci vysokého rozlišení se konečně dočkali! Po roce a půl od vydání Blu-ray Pulp Fiction se dostane tento kultovní snímek v české lokalizaci také na pulty našich obchodů v té nejlepší dostupné kvalitě!

Pulp Fiction na Blu-ray konečně i v ČR!

Autor: gogo, Přidáno: 22. 3. 2013, 9:34
Zobrazení: 4460

Když byl v říjnu roku 2011 vydán film Pulp Fiction na Blu-ray disku v USA, tak asi málokdo tušil, že v České republice budeme muset čekat další rok půl na tuzemské lokalizované vydání. Čekání to bylo dlouhé, ale nyní je konečně u konce! Už 17. dubna 2013 bude Blu-ray edice dostupná na pultech našich obchodů! Pulp Fiction tak vychází konečně v nejlepší možné kvalitě s remasterovaným obrazem a zvukem a také s českými titulky a dabingem. Anglická stopa bude v DTS-HD Master 5.1. Obdobně na tom měl být i český dabing, nicméně se (podle zákulisních informací) vyskytly problémy s mixem a dabing tak bude pouze ve verzi 2.0, tedy stejně jak ho známe z DVD. Taktéž bonusová nabídka bude stejná z tuzemské rozšířené edice DVD a k nahlédnutí tak budou následující bonusy:

O tom, zda se na disk dostanou i dva nové bonusy z americké Blu-ray verze (Koutek kritiků: tenkrát a nyní a retrospektivní rozhovory s herci – John Travolta, Samuel L. Jackson, Rosanna Arquette, Eric Stoltz, Tim Roth a další), zatím nejsou známy informace. Stejně tak se můžeme jen domnívat, jak to nakonec dopadne s dabingem .

Jisté je však to, že Blu-ray Pulp Fiction vychází již 17. dubna a v prodeji bude za cenu 299 Kč. Nicméně už nyní se dá v předprodeji objednat za 270 Kč s dostupným datem 14. dubna, a tak neváhejte a objednávejte :-)