Sotva skončila první série televizní verze Od soumraku do úsvitu, tak se Robert Rodriguez pustil do prací na novém seriálu pro svou televizní stanici El Rey. Seriál ponese název Matador a o čem bude, kdo se v něm objeví nebo kdy se ho dočkáme se dočtete v dnešním článku...

Robert Rodriguez připravuje nový seriál!

Autor: gogo, Přidáno: 1. 6. 2014, 20:59
Zobrazení: 3267

Seriál Od soumraku do úsvitu má za sebou první sezónu (shrnující článek očekávejte brzy) a potvrzenou druhou, které se dočkáme patrně příští rok. Mezitím bude televizní stanice Roberta Rodrigueze El Rey prezentovat další seriály, mj. i novinku, kterou Rodriguez aktuálně připravuje. Ta se bude jmenovat Matador a bude pojednávat o fotbalové hvězdě Antoniu "Matadorovi" Bravovi, který je nejen skvělým fotbalistou, ale v soukromém životě také špičkový tajný agent. V roli svět zachraňujícího superborce se představí prakticky neznámý Gabriel Luna. Naopak z těch známějších osobností se v seriálu objeví např. Alfred Molina (Spider-Man 2, Rango) nebo Louis Ozawa Changchien (Predátoři).

Tuto zdánlivou šílenost má nastarosti nejen Robert Rodriguez jako producent a režisér (minimálně) prvního dílu, ale také slavná dvojice Alex Kurtzman - Robert Orci, autoři mj. takových megafilmů jako Transformers, Star Trek či Mission: Impossible 3 nebo seriálů Alias, Hranice nemožného (Fringe), Sleepy Hollow či Hawaii Five-O. První epizoda třináctidílné série je naplánována na 15. července 2014. Před několika dny se navíc objevila už i první videoukázka, která zatím nic moc neřekne, ale zájemce určitě navnadí.