QTarantino.cz - Quentin Tarantino

Další filmy

Quentin Tarantino není jen režisér či scénárista. Je to také významný producent či výborný herec. Informace o filmech, na kterých se podílel a které nenaleznete v hlavním menu, jako například Pravdivá romance, Takoví normální zabijáci či Čtyři pokoje hledejte právě zde!

Další filmy menu

Nejnovější články:


The Man with the Iron Fists dorazil do kin! AKTUALIZOVÁNO!

Autor: gogo, Přidáno: 5. 11. 2012, 13:20
Komentáře (0) | Zobrazení: 5229
The Man with the Iron Fists dorazil do kin! AKTUALIZOVÁNO!

O uplynulém víkendu dorazil do amerických kin nový film dvojice RZA - Eli Roth The Man with the Iron Fists. Jak uspěl po finanční stránce a jaké jsou první ohlasy? AKTUALIZACE: doplněny výdělky za druhý víkend a ohlasy divákůThe Man with the Iron Fists se představuje!

Autor: gogo, Přidáno: 6. 7. 2012, 19:41
Komentáře (0) | Zobrazení: 4966
The Man with the Iron Fists se představuje!

Po více než roce od posledních aktualit ohledně nového kung-fu filmu z produkce Quentina Tarantina se konečně objevují první ukázky! The Man with the Iron Fists režiséra RZA se představuje v prvním traileru a na oficiálním plakátu!Třetí Hostel míří na tuzemský trh!

Autor: gogo, Přidáno: 4. 1. 2012, 18:18
Komentáře (0) | Zobrazení: 5341
Třetí Hostel míří na tuzemský trh!

Před pár dny se objevil film Hostel III na americkém videotrhu. Nejnovější díl krvavé série, který natočil Scott Spiegel, se tentokráte kinům vyhl. Hodnocení snímku je prozatím víceméně podobné těm předchozím a čeští "úchylové" mohou skákat radostí, protože se chystá jeho vydání i v ČR. A to již velmi brzy...Všechny články (6) »
© 2008-2023 Petr Pařízek | Kontakt

Quentin TarantinoQtarantino.cz - Quentin Tarantino web