QTarantino.cz - Quentin Tarantino

Jackie Brown

Třetí Tarantinův film, který je ovšem prvním, který natáčel dle knižní předlohy. Dvou a půl hodinový snímek, jenž získal nominaci na Oscara nebo Zlatého medvěda, vrátil zašlou slávu Pam Grierové. Když se přidají hvězdy formátu Samuela L. Jacksona, Roberta Fostera, Michaela Keatona nebo Roberta De Nira, je úspěch, pod Tarantinovou taktovkou, zaručen! Jackie Brownová pojednává o stárnoucí letušce, která si přivydělává pašováním špinavých peněz. Je chycena policisty a s nimi se dohodne na spolupráci na dopadení svého šéfa. Jackie se však rozhodne jednat na vlastní pěst a zbavit se jak policistů, tak šéfa a přijít při tom k velkému balíku...

Jackie Brown menu

Nejnovější články:


Life of Crime - recenze

Autor: gogo, Přidáno: 5. 1. 2015, 14:03
Komentáře (0) | Zobrazení: 3460
Life of Crime - recenze

Již několikrát jsme informovali o filmu Life of Crime, natočeném podle předlohy The Switch od Elmora Leonarda, který dějově předchází Jackie Brownové od Quentina Tarantina. O tom jak se snímek povedl Vám napoví naše hodnocení...Prequel Jackie Brownové míří do kin!

Autor: gogo, Přidáno: 27. 8. 2014, 18:40
Komentáře (0) | Zobrazení: 3449
Prequel Jackie Brownové míří do kin!

Již téměř před rokem se na Mezinárodním filmovém festivalu v Torontu představil snímek Life of Crime, který mapuje osudy Ordella Robbieho a Louise Gary několik let před událostmi z filmu Jackie Brownová. Avšak až o nadcházejícím víkendu vstoupí snímek do amerických kin!Prequel Jackie Brownové míří k divákům!

Autor: gogo, Přidáno: 31. 7. 2013, 11:44
Komentáře (0) | Zobrazení: 3761
Prequel Jackie Brownové míří k divákům!

O filmu odehrávajícím se před událostmi Jackie Brownové jsem Vás již několikrát informoval. Snímek je již kompletně hotový a brzy zamíří ke svým prvním divákům. A také dostal již oficiální název a objevily se první fotky z filmu!Všechny články (5) »
© 2008-2023 Petr Pařízek | Kontakt

Quentin TarantinoQtarantino.cz - Quentin Tarantino web