QTarantino.cz - Quentin Tarantino

Kill Bill vol. 1

Po šesti letech přichází Quentin Tarantino s novým filmem. První část opusu Kill Bill přináší revoluci v dosavadní Tarantinově tvorbě. Snímek kombinující barevný, černobílý a animovaný film je neskutečným a brutálním krvákem přínášejícím mnoho otázek. Uvidíme zde hvězdy jako Umu Thurman, Lucy Liu nebo asijskou legenda Sonnyho Chibu. Kill Bill byl kvůli své obrovské délce rozdělen na dvě části, které šli do kin s půlročním rozestupem.

Kill Bill vol. 1 menu

Nejnovější články:


Dočkáme se konečně kompletního Kill Bill v distribuci?

Autor: gogo, Přidáno: 30. 7. 2014, 19:35
Komentáře (0) | Zobrazení: 3248
Dočkáme se konečně kompletního Kill Bill v distribuci?

Zní to jako ohraná píseň. Fanoušci Kill Bill a Quentina Tarantina obecně již 10 let marně čekají na slibovanou režisérskou verzi s názvem Kill Bill: The Whoole Bloody Affair. Nyní to vypadá, že bychom se snad konečně v dohledné době mohli dočkat...Kill Bill: The Whoole Bloody Affair

Autor: gogo, Přidáno: 21. 3. 2011, 19:52
Komentáře (0) | Zobrazení: 6335
Kill Bill: The Whoole Bloody Affair

Je to tady! Po letech plánování, slibování a úprav bude konečně představen opus Kill Bill ve své plné kráse. The Whoole Bloody Affair má několik dnů před premiérou!Box Kill Bill 1 & 2 vychází na Blu-Ray!

Autor: gogo, Přidáno: 14. 9. 2010, 12:54
Komentáře (3) | Zobrazení: 5960
Box Kill Bill 1 & 2 vychází na Blu-Ray!

Kill Bill Quentina Tarantina již vyšel v mnoha různých verzích na několika typech nosičů. Byla tu stařičká VHS verze, DVD verze obou dílů zvlášť i v kompletu nebo blu-ray verze obou dílů zvlášt. Nyní přichází něco pro skutečné fajnšmekry toho nejlepšího obrazu a zvuku. Vychází komplet obou dílů v nejlepší možné kvalitě...Všechny články (3) »
© 2008-2023 Petr Pařízek | Kontakt

Quentin TarantinoQtarantino.cz - Quentin Tarantino web