QTarantino.cz - Quentin Tarantino

From Dusk Till Dawn

Snímek, jehož výroba trvala téměř 8 let, se začal připravovat už na konci  80. let. Tehdy přišel specialista na vizuální efekty Bob Kurtzman s příběhem. V roce 1995 Tarantino napíše scénář a zahraje si jednu z hlavních rolí. Jeho "dvojče" Robert Rodriguez film zrežíruje. Na plac se přidají hvězdy jako Harvey Keitel nebo George Clooney a krásky typu Juliette Lewis či Salma Hayek a vznikne jeden z nejproslulejších upírských filmů - Od soumraku do úsvitu - Příběh bankovních lupičů, kteří na svém útěku do Mexika zajmou spořádanou rodinu a noc se rozhodnou trávit v legendárním baru Titty Twister. Snímek si následně vysloužil i dvě pokračování a v současnosti běží na jeho motivy natočený televizní seriál!

From Dusk Till Dawn menu

Nejnovější články:


Natáčení druhé série Od soumraku do úsvitu je v plném proudu!

Autor: gogo, Přidáno: 11. 3. 2015, 13:24
Komentáře (0) | Zobrazení: 5379
Natáčení druhé série Od soumraku do úsvitu je v plném proudu!

Před několika dny začalo natáčení druhé série úspěšného seriálu Od soumraku do úsvitu Roberta Rodrigueze. Kdy se dočkáme nových dílů, kdo všechno se v nich vrátí a o čem celá druhá sezóna bude? Na to všechno odpoví článek...Seriál Od soumraku do úsvitu míří do českých televizí!

Autor: gogo, Přidáno: 28. 9. 2014, 16:33
Komentáře (0) | Zobrazení: 3443
Seriál Od soumraku do úsvitu míří do českých televizí!

Seriál From Dusk Till Dawn natočený podle stejnojmené filmové předlohy Quentina Tarantina a Roberta Rodrigueze míří do českých televizí!První série Od soumraku do úsvitu míří do finále!

Autor: gogo, Přidáno: 18. 5. 2014, 16:08
Komentáře (0) | Zobrazení: 3583
První série Od soumraku do úsvitu míří do finále!

Není to tak dávno, co se začal vysílat seriál Od soumraku do úsvitu. Uběhlo pár týdnů a za několik dnů nás čeká již poslední desátá epizoda! Co se událo před samotným finálem první série?Všechny články (11) »
© 2008-2023 Petr Pařízek | Kontakt

Quentin TarantinoQtarantino.cz - Quentin Tarantino web