QTarantino.cz - Quentin Tarantino

Pulp Fiction

Pulp Fiction - Historky z podsvětí je jeden z nejznámnějších filmů Quentina Tarantina.

... Oscar za scénář + dalších 6 nominací. Zlatá palma z Cannes. Více než 210 vydělaných milionů dolarů. Hvězdy jako John Travolta, Bruce Willis, Christopher Walken, Uma Thurman, Samuel L. Jackson, Harvey Keitel nebo Tim Roth. Tarantino na režisérské stoličce a v županu. Status kultovního snímku a jeden z nejoblíbenějších filmů všech dob. To je Pulp Fiction.

Pulp Fiction menu

Nejnovější články:


Nová kniha o Pulp Fiction na pultech obchodů!

Autor: gogo, Přidáno: 12. 1. 2015, 19:01
Komentáře (0) | Zobrazení: 4008
Nová kniha o Pulp Fiction na pultech obchodů!

Na regály tuzemských knihkupectví dorazila ve druhé polovině minulého roku nová kniha s "tarantinovskou" tematikou. Tentokráte se v ní rozebírá kultovní film Pulp Fiction a nese název Pulp Fiction - kompletní historie mistrovského díla Quentina Tarantina...Pulp Fiction oslavil 20. výročí luxusním Blu-ray setem

Autor: gogo, Přidáno: 17. 12. 2014, 13:10
Komentáře (0) | Zobrazení: 3361
Pulp Fiction oslavil 20. výročí luxusním Blu-ray setem

Letos uplynulo 20 let od doby, kdy Quentin Tarantino uvedl svůj legendární film Pulp Fiction a nenávratně tak změnil dějiny kinematografie. U příležitosti 20. výročí vyšla v zahraničí luxusní Blu-ray edice napěchovaná sběratelskými artefakty.Pulp Fiction míří znovu do tuzemských kin!

Autor: gogo, Přidáno: 4. 5. 2014, 09:58
Komentáře (0) | Zobrazení: 4104
Pulp Fiction míří znovu do tuzemských kin!

Za týden tomu bude již přesně 20 let od uplynutí premiéry kultovního filmu Quentina Tarantina Pulp Fiction. U příležitosti tohoto výročí se v rámci Projektu 100 uskuteční promítání této klasiky v celé řadě kin napříč celou republikou. Máme tedy jedinečnou možnost si Pulp Fiction vychutnat na velkém plátně!Všechny články (9) »
© 2008-2023 Petr Pařízek | Kontakt

Quentin TarantinoQtarantino.cz - Quentin Tarantino web