QTarantino.cz - Quentin Tarantino

Gauneři - Reservoir Dogs

Tento, dnes již legendární, filmový debut natočil Quentin Tarantino v roce 1992. Snímek vznikal velmi komplikovaně a za velmi zajímavých okolností. Nakonec se podařilo dát dohromady peníze, kvalitní herce a vynikající scénář a Tarantino natočil svůj premiérový snímek o partě kriminálníků, kteří mají mezi sebou nastrčeného policistu... Gauneři (Reservoir Dogs) je film, který je mnohými považován za dosud nejlepší Tarantinův snímek.

Gauneři menu

Nejnovější články:


Gauneři se dočkali své Blu-ray edice!

Autor: gogo, Přidáno: 22. 12. 2014, 09:50
Komentáře (0) | Zobrazení: 3196
Gauneři se dočkali své Blu-ray edice!

Po mnoha dlouhých letech se konečně dočkal i český divák! V listopadu letošního roku se na pulty obchodů dostalo dlouho očekáváné Blu-ray vydání prvního filmu Quentina Tarantina Gauneři (Reservoir Dogs). Co nám tato edice nabízí?Gauneři konečně na DVD i v Čechách!

Autor: gogo, Přidáno: 31. 8. 2008, 12:30
Komentáře (0) | Zobrazení: 5991
Gauneři konečně na DVD i v Čechách!

Gauneři vyšli konečně i v ČR na DVD!Reservoir Dogs (Gauneři) - Games (Hra)

Autor: gogo, Přidáno: 2. 9. 2006, 11:36
Komentáře (0) | Zobrazení: 8686
Reservoir Dogs (Gauneři) - Games (Hra)

A je to tady. Trendem posledních let v oblasti počítačových her je tvoření gamesek podle filmových předloh. Na pulty se tak dostaly takové skvosty jako Indiana Jones, King Kong, The Godfather (Kmotr) a desítky dalších. Nyní si společnosti Volatile Games a EIDOS vzaly na paškál kultovní film Quentina Tarantina, Gauneři (Reservoir Dogs).Všechny články (3) »
© 2008-2023 Petr Pařízek | Kontakt

Quentin TarantinoQtarantino.cz - Quentin Tarantino web