QTarantino.cz - Quentin Tarantino

Sally Menkeová spolupracovala s Quentinem Tarantinem od začátku jeho kariéry. Stříhala všechny jeho filmy, patřila k editorské elitě, za což byla několikrát vyznamenána. Bohužel už nikdy žádný film pro Quentina Tarantina, ani pro nikoho jiného, nesestříhá. Včera ráno byla nalezena mrtvá... (článek aktualizován!)

Sally Menkeová už žádný film od Tarantina nesestříhá... (aktualizováno)

Autor: gogo, Přidáno: 29. 9. 2010, 18:08
Zobrazení: 7536

Sally Menkeová se znala s Quentinem Tarantinem téměř 20 let. Sally Menkeová byla Tarantinovou dvorní střihačkou. Sally Menkeová patřila mezi střihačskou elitu a byla dvakrát nominována na Oscara (Pulp Fiction a Hanebný pancharti). Sally Menkeová byla... nalezena včera ráno mrtvá na dně Bronsonova kaňonu v kalifornském parku Griffith. V kalifornii panují pětačtyřicetistupňová horka a organismus Menkeové pravděpodobně nevydržel takovouto zátěž a Sally tak zemřela vyčerpáním. Příčina smrti zatím nebyla potvrzena.

Posledním snímkem šestapadesátileté Menkeové byl film Peacock režiséra Michaela Landera. Vzpomínejme na Menkeovou v dobrém. Její odkaz bude žít dál ve filmech, v mnoha kinematografických skvostech posledních dvou desetiletí...

Profil Sally Menkeové byl aktualizován a doplněn...

© 2008-2023 Petr Pařízek | Kontakt

Quentin TarantinoQtarantino.cz - Quentin Tarantino web